Niby szczegół a zmienia świat.

Apostazja

Im szybciej wszyscy chrześcijanie zrobią apostazje tym szybciej uruchomią się obietnice nowej 4 ery.

Czujesz się wolny lub wolna od religii nowego testamentu? Aby dokończyć zakończenie wiary w Boga Chrystusa należy złożyć pismo apostazji do sekty w której było zawarte przymierze chrztu wodnego w imię Boga Chrystusa. Jeśli ktoś ma dwa chrzty lub więcej  np. jeden w sekcie KRK a drugi w innej sekcie chrześcijańskiej w takim przypadku osoba ochrzczona powinna złożyć pismo apostazji w każdej z sekt w których była ochrzczona.

Na dzień dzisiejszy osoby ochrzczone tak zwanym duchem świętym nie powinny składać apostazji i nie mogą należeć do społeczności nowej 4 ery te osoby w przyszłości będą umieszczane w rezerwatach jako ostatni wierni upadłego Boga Chrystusa gdzie dopełnią się dni ich życia. Ta sytuacja ulegnie zmianie gdy demony przebywające w tych osobach wycofają się same opuszczając ciała i dusze tych osób.

Nie jesteś pewny lub pewna czy zrobić apostazje? Boisz się utraty życia wiecznego w raju? Boisz się piekła? Boisz się prześladowania ze strony fanatycznych członków sekt chrześcijańskich? Boisz się utraty społeczności i samotności bez chrześcijańskiej społeczności? Arcykapłan odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości, wytłumaczy i pokaże nieprawidłowości nowego testamentu i obłudę przywódców sekt chrześcijańskich oraz przyczynę dla czego Bóg Chrystus utracił możliwość dalszego panowania nad narodami ziemi.

Pismo Apostazji w przygotowaniu……..